Plánuji moc předem? + informačka

17. července 2017 v 14:33 |  O blogu a jeho autorce
Annyeong!V tomto článku se zřejmě trochu rozepíšu, protože jsem teď naplánovala spoustu věcí, o kterých by tento blog měl být informován?? XD
No, zkrátka sem napíšu všechny své plány pro sebe i pro vás.

Víc v celém článku.Jde o to, že kromě 2 týdnů od 23.7.-5. 8., nemám co na práci a budu mít více méňe furt čas a vzhledem k tomu, že jsem si řekla, že konečně začnu být alespoň v nějakém ohledu produktivní, tak chci svůj čas využít právě k blogu.
A jelikož je těch mých plánů opravdu hodně, ale každý z jiného doušku, tak to budu nejlepší rozdělit na části.Podle největších pravděpodobností budu mít nový desing.
Samozřejmě se tu nehodlám chlubit cizím peřím, ale doramaqeeen byla tak laskavá a udělala pro layout, za což jí moc děkuji. A Vzhledem k tomu, že se mi její layout libí více než ten můj, tak ho zřejmě i nainstaluji. Udělám to hned, jak mi to svolí. Možná ji ještě poprosím o jednu drobnou úpravu, ale to je jen drobnůstka.
Pro ukázku, když kliknete na ten nápis "vzhled blogu", tak se vám objeví náhled na její lay.

Ještě jednou Ti za ten layout děkuji!No, tady je to fakt zajímavé.
Do tří dnů mám v plánu přidat druhý díl Individuaist Ms. Ji Young a potom mám docela problém, protože budu 2 týdny úplně mimo civilizaci a nebudu moct překládat a vlastně vůbec nic, nebudu mít žádnou elektroniku, takže se nedá svítit. Proto teď hledám nějakou doramu, která již není aktuální, aby na ni nečekal zbytečně moc lidí.
Za to letní prázdniny na příští roku už mám zabrané jedním filmem. Vlastně ještě ani pořádně nevím, o co půjde, ale bude to krimi, což mám ráda,a navíc tam bude hrát Kim Woo-Bin a to si opravdu nemůžu nechat ujít.
Jinak přesně nevím, co bych chtěla ještě přeložit, ale asi napíšu článek a připnu ho do menu, kde mi budete moct psát, co chcete přeložila a pokud se mi to bude taky líbit, tak se do toho pustím.


Jelikož mám teď volno a chci tento blog udržovat, tak zřejmě budu vydávat články každý den. Nápadů mám dost, takže není problém. Navíc to vždycky nebude plnohodnotný článek, ale třeba jen překlad, takže by toho nemělo být moc.

Přidala jsem teď i hodně rubrik, ačkoliv vy tam zatím máte pouze kreslánky a doramy. Další rubriky postupem času přibydou (až bude vydán článek, který pod tuto rubriku spadá ;)). Já sem jednotlivé rubriky napíšu a vypíšu k nim, co v nich najdete, abyste v tom neměli zmatek.


Doramy

No, myslím, že je jasné, co zde bude, ale tak budiž.
Budou zde umístěny všechny doramy a filmy, které jsem přeložila, chystám se přeložit nebo právě překládám.

Kreslánky

Jak z názvu vyplývá, tak zde budou všechny moje kreslánky, tedy různé kresby a malůvky.
Co už není jasné, že sem budu asi umisťovat moje marné pokusy o grafické zpracování něčeho. Jsem na grafiku úplně levá, ale chci se to naučit.

Příběhy

Chvíli jsem váhala, jestli teda psát příběhy nebo ne...No, nakonec ano.
Tuto rubriku však neočekávejte dříve než 20.7. 2k17

Myšlenky, názory, moje výplody...

Do této rubriky budou spadat články, které budou psané především na bázi názoru a takové mé filozofie, jestli se to dá nazvat filozofií...

O blogu a jeho autorce

Zkrátka všechny informace o mně a blogu, které by vás (ne)můžou zajímat.
Jak jsem již psala, tak v týdnech od 23.7. do 5.8. jsem úplně mimo a co z toho vyplívá? Nebudou překlady.
Nebo alespoň si nemyslím, že stihnu nadělat tolik. Články v té době zřejmě také nevyjdou každý den, jelikož předepsat jich tolik...to fakt nevím, jak to udělat.
Nicméně minimálně 3 články týdně určitě budou, před plánuji je ;).

Taaak...
Vím, že tento článek je poněkud delší, ale bylo za potřebí...pro můj lepší pocit.


Takže konec vykecávání. Toto je pro dnešek asi vše. Vaše názory či jiné nápady můžete psát do komentářů.
+ napište jaké léto budete mít vy :) (-nemám kamarády, tak chci alespoň nějakou komunikaci XD)- Lee Aibi Li


 


Komentáře

1 Sayuri Sayuri | E-mail | Web | 17. července 2017 v 18:08 | Reagovat

Mám rovnaké leto ako ty :D nejdem ani na dofču, ani nič, síce chodím do roboty, ale to len na 4hodky denne a potom sa flákam. Preto teraz prerábam rubriky, články a všeličo na svojom blogu. Rovnako sa aj ja púšťam do prekladania, len ešte neviem, čo preložím. A púšťam sa aj do nového príbehu, ktorý dúfam, ľudí zaujme.
Tvoj nový layout, ktorý si urobila DQ sa mi lúbi, je jednoduchý ale pekný a odzrkadluje o čom blog je. Moc moc vydarené. Teším sa aj na články a aj na príbeh, na ten som fakt zvedavá, že o čom bude! :)

2 leeaibili leeaibili | E-mail | Web | 17. července 2017 v 18:55 | Reagovat

[1]: no já ještě sice mám jet do Chorvatska, ale já se tam stejně budu jen plácat u vody a pak co?? A internet tam mám...No ja se těším na všechny tvoje změny ^_^
Vážně? Budeš překládat? To je super :-) ^_^ dej vědět hned, jak budeš vědět, co ;)
Já ho určitě číst budu ^^
Hej, hej velmi pěkný... já bych něco takového nedokázala :/ :D
Doufám, že se ti bude všechno líbit!;)

3 Rea Rea | 19. července 2017 v 22:24 | Reagovat

Teším sa, že si sa tak naplno rozhodla pre blogovanie! :P Aspoň budem mať čo čítať :D A samozrejme, neviem sa dočkať prekladov :) Doramy sledujem naozaj jedna radosť a vždy s titulkami, takže prekladateľov nie je nikdy dosť! :D Už čakám na dvojku Individualky a som zvedavá aj, do čoho ďalšieho sa pustíš :) Fighting! :D

PS: Design od DQ je naozaj krásny :) Veľmi sa mi páči :D Pôsobí na mňa tak ukľudňujúco :D

4 leeaibili leeaibili | E-mail | Web | 20. července 2017 v 18:04 | Reagovat

[3]: Hah, mo sice jsem chtěla vydávat každý dej, ale vidíš to, včera jsem nevydala článek, jenže to není moje chyba...opravuje se v celém paneláku elektřina, takže jsen byla nějakou dobu beez wifi xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama