Květen 2018

Seznam SB

11. května 2018 v 12:50 | Lee Aibi Li |  Blogové záležitosti
Aktivní:


Málo aktivní/Neaktivní:


...SB a OB?

10. května 2018 v 20:59 | Lee Aibi Li |  Blogové záležitosti

SB

Myslím, že není třeba nějak přehánět, co se SB týče. Vnímám je jako blogy, které se navzájem dobrovolně podporují, proto tu nehodlám psát kolikrát týdně musíte navštívit můj blog a kolik komentářů mi tu musíte zanechat. Ale jakýkoliv komentář ke článku (pochvala, kritika, názor, vaše zkušenosti s tématem, vaše zážitky, ...) mě nesmírně potěší a moc si jich budu vážit.

Jediné, co požaduji, je, abyste někam uvedli (formou odkazu), že jsme SB. Je mi jedno kam, do menu, do článku nebo jestli na to máte rubriku...to nechám na vás, já to mám v menu a pokud by se jich náhodou nahromadilo, udělám na to článek a v menu bude 5 nejnovějších SB.

Také by bylo dobré, aby se naše blogy něčím spojovali nebo alespoň, abych měla o téma na vašem blogu, alespoň trochu zájem a vy zas o to moje.


Jiné informace:
Pokud už nebudete chtít být SB, tak mi to napište buď emailem nebo sem do komentáře. Důvod psát nemusíte, ale budu ráda, když ho napíšete.
Vyhrazuji si právo na možnost výběru SB*
Pokud se do 3 dnů neuvidíte v seznamu SB, tak mi to napište do emailu nebo do komentáře pod tento příspěvek. Jsem furt jenom člověk a navíc hodně zapomínám.


Chcete být SB? Napište do komentáře (nebo na můj e-mail):
Vaši přezdívku/nick
Adresu vašeho blogu
Pokud máte více ikonek, kterou mám použít, popřípadě pokud ikonku nemáte, domluvíme se a já vám ji udělám
O čem je váš blog
Popřípadě email, pokud ho nemáte na blogu

Případné otázky směrujte do komentářů.

OB

Tímto článkem chci zdůraznit, aby jste se nikdo prosím neptal, jestli můžete být v OB, protože to beru slovo od slova, čili oblíbené blogy jsou ty, které jsem si já sama vybrala za oblíbené, pokud si mě někdo někdy dá do blíbených, tak neočekávejte, že udělám to samé, protože to takto nedělám. SB může být prakticky kdokoliv, ale OB mě musí samotnou zaujmout.


*Jestliže z nějakého důvodu nebudu souhlasit
se spřátelením (např.: kvůli nevhodnému tématu blogu),

tak vás nejsem nucena brát jako SB a ani přidávat do

seznamu SB, i přes to, že to druhá strana učinila.


Seznam OB

3. května 2018 v 20:33 | Lee Aibi Li |  Blogové záležitosti
Aktivní blogy:


Málo aktivní/neaktivní blogy: